Šamanismus

Váháte který meridián, energetická dráha, je na vašem těle oslabená? Nemáte čas na online schůzku?

Právě pro vás je tato služba.

Šamanská diagnostika drah a šamanské ošetření

Spojení tradiční čínské medicíny s šamanismem se zdá být neslučitelné, že? 

Šamankou jsem spoustu let, naučila jsem se jí být dlouho před objevením tradiční čínské medicíny. Proto jsem vytvořila službu, kde analyzuji a očistím meridiánové dráhy.

Používám 4 živly:

 • vodu ke smytí všeho nepotřebného,
 • oheň ke spálení všeho starého,
 • vzduch ke transformaci,
 • a zemi ke znovuzrození a nabití novou energií.

Ne vždy klasické čištění stačí, pak přichází na řadu předci (pro někoho slovanští bohové). Pomáhají a očišťují na jiné, hlubší a temnější, úrovni. Nejčastěji přichází Perun, jeho blesky ničí vše destruktivní a černou magii. 

Jak šamanská cesta probíhala a co jsem odhalila vám sepíšu do dokumentu.

Jak diagnostika probíhá?

 • Poprosím vás o vaše jméno a fotografii.
 • Oslovím své zvíře síly. Společně si vás prohlédneme, nacítíme a vykomunikujeme váš osobní rituál na posílení jedné dráhy, možná i k celkovému posílení drah, to záleží na vašem těle. Uvidíme, co zrovna potřebujete. 
 • Získáte ode mě dokument, ve kterém se dozvíte od jaké dráhy máte začít. Jak se ke svému meridiánu chovat a co mu škodí. 
 • Na závěr dokumentu bude unikátní návod, rituál na míru pro váš meridián. Ten doporučuji vykonat co nejdříve a cca za 2-3 týdny zopakovat.

Kolik to stojí?

1200 Kč za jedno ošetření.

Adéla Krčíková
Adéla Krčíková

Co je šamanismus?

Šamanství beru jako pomůcku k tradiční čínské medicíně. Občas se stává že člověk, který potřebuje pomoc, není v mé blízkosti. V takovou chvíli přichází na řadu šamanismus.

Šamanismus je schopnost cestovat mimo tělo.

Funguje to podobně jako astrální cestování. Jen se nacházíte v jiné rovině. Šamanskou úroveň používám k pozvání si duše člověka, který potřebuje ošetřit. Spolu se svým průvodcem odhalíme jeho meridiány a hledáme zamrzlinky. Pokud si to situace žádá, opravím dráhu hned.

V šamanské rovině se dá dělat mnohé:

 • najít ztracené části duše,
 • očistit karmické vazby a duši,
 • nalézt odpovědi,
 • harmonizovat,
 • pečovat,
 • setkat se s zbloudilou duší…

Na šamanismu mám ráda, že se dá dělat on-line i off-line. U seance můžete i nemusíte být.

Začalo to kurzem u Namu Fialové, budiž jí zem lehká. Prošla jsem všechny její kurzy a nadšeně cestovala za svou srnečkou každé ráno v metru. Podnikla jsem nespočet cest a potkala mnoho zvířat a bytostí. 

Co nákupem získáte?

Celý průběh cesty sepíšu do dokumentu. V dokumentu pak najdete:
 • co se na šamanské cestě dělo,
 • jaké je vaše zvíře síly,
 • co jsem čistila a jak vaše dráhy vypadají,
 • úkoly od silového zvířete,
 • jak se se zvířetem spojit.

Jelikož nějaké zamrzlinky vyžadují váš zásah, je žádoucí abyste úkoly od zvířete síly splnily. 

Na provedení šamanské cesty si vyhrazuji časové období 30 dnů. Ne každý den je ten správný den. 🙂

Adéla Krčíková

Máte dotazy?

Napište mi zprávu. Ráda vám vše vysvětlím.

Nejdříve mi přišlo jako pěkný protimluv, meridiány a šamani. Vzbudil mou zvědavost 😊 Považuji za důležité nechat si občas prověřit energetické dráhy v těle a ještě když k tomu řeším zdravotní problémy, na které klasická medicína nestačí, dlouho jsem neváhala a Adélku oslovila. Pak přišla pro mě nejtěžší část, vyfotit se. Nezjišťovala žádné další podrobnosti, ze kterých by vyčetla můj zdravotní stav. To na mě působilo důvěryhodně. Co jsem skutečně nečekala, byla přesnost Adélčiny diagnostiky. Játra, pánev a další, nic jí nezůstalo utajeno. A oproti tomu mě zase v některých oblastech uklidnila. Jako bonus jsem dostala i několik návodů na řešení obtíží. Za mě mohu tedy šamanskou diagnostiku s klidným svědomím doporučit jako službu, která člověku skutečně prospěje.
Jitka Kočí

Včelařství Kočí

Na Adélku jsem se obrátila s aktuálním fyzickým problémem, který jsem řešila. Přes něj jsme se dostali k tématu vyvolavaneho porodu mého nejmladšího syna. Adélka mě provedla nádhernou meditací, kde jsem se setkala se svým podporujícím zvířetem. Byl to velice krásný a podmanivý zážitek, který zapadl do procesu, který jsem aktuálně řešila. Děkuji a tuto jemnou a pečující práci Adélky doporučuji 🧡
Lucie Macášková

Celostní koučing

Nedávno jsem měla výklad karet u Adél a přemýšlela jsem, jak bych ho nazvala. Za mě to je určitě „prožitkový výklad karet“. Je to má první zkušenost s pojetím výkladu, jaký má Adél. Nejen, že krásně a trefně popíše situaci, kterou si momentálně řešíte, ale má zařazené i pasáže, kdy se můžete sami naladit na energii dané karty a její poselství, což je moc krásné pojetí a zpestření celého výkladu. 😇
Načerpala jsem plno nových podnětů, kudy ta má cesta vede a lépe se v mé situaci orientuji. 🙂
Moc děkuji. ❤ 😇
Markéta Reichertová

Zasvěcení a harmonizace Reiki