Čarodějka z lesa

Víš, že kouzla existují a chceš se je naučit? Já vím jak na to. Pojď se naučit kouzlit, naučím tě to. Nech se vést svým srdcem do říše kouzel lesa.

Vstupte do světa magie a přírody s kurzem Čarodějka z lesa a obnovte svou energii!

Proč se stát čarodějkou z lesa?

Celý kurz je učebnicí moderního šamanismu a živlovou magií, obojí jsem upravila pro potřeby moderní ženy. Tento kurz je speciálně navržen pro pracující ženy, které se cítí unavené, vyčerpané a hledají způsob, jak obnovit svou energii a nalézt vnitřní rovnováhu. Každá z nás má v sobě čarodějku a tenhle kurz tě s ní propojí.

Drž se pravidla že, cokoliv druhým činíš, to se ti mnohonásobně vrátí.
Nebo moderněji: „Karma je zdarma“.

Co se všechno naučíš?

 • Chránit se.
 • Čistit se a pečovat o svou duši.
 • Pracovat s entitami lesa a zvířetem síly.
 • Pracovat ve své šamanské bázi a domovským lese.
 • Kouzlit skrz manifestaci.
 • Vytvořit si vlastní rituály.
 • Napíšeš si vlastní rodovou knihu stínů, kterou jednou předáš svým dětem a ty jejich dětem.
 • Volit svá slova tak, aby se tvá přání plnila. 

Kolik to stojí?

1500 Kč

Adéla Krčíková
Adéla Krčíková

Šamanka a čarodějka 4 živlů

Šamana nebo šamanku mají dodnes kmeny nebo zapomenuté vesnice. Je to osoba velmi moudrá, s otevřeným třetím okem. Tato osoba má funkci léčitele, psychologa i terapeuta. Řeší všechno, na co si vzpomeneš. Chceš i ty být taková pro svou rodinu a blízké?

Šamanismus není jen schopnost cestovat mimo tělo. Šamani jsou osobou velmi moudrou, váženou a schopnou.

Šamanismus je rovina snadno dosažitelná. Najdeš ji mezi aurou a astrálem. Nácvik vytělesňování probíhá právě přes šamanskou rovinu.

V šamanské rovině se dá dělat mnohé:

 • najít ztracené části duše,
 • očistit karmické vazby a duši,
 • nalézt odpovědi,
 • harmonizovat,
 • pečovat,
 • komunikovat s duchovními průvodci…

Práce se 4 živly jde ruku v ruce se šamanismem. Může se stát, že tě tvůj duchovní průvodce nebo entita z lesa poprosí, aby jsi udělala nějaký rituál ve hmotě. V tu chvíli přichází na řadu 4 živly. 

Každý živel je dobrý pro jiný účel rituálu. V kurzu se naučíš s živly pracovat a zjistíš, který je tvůj primární živel. A jen tak pro zajímavost, není to živel, který náleží tvému znamení horoskopu. 🙂

Chceš zjistit, který živel je ten tvůj a naučit se ho plně ovládat? Přihlas se do kurzu!

Co nákupem získáte?

Základy magie a živlové magie: Prozkoumejte tajemství magie a naučte se pracovat s energií živlů. Získáte nástroje, které vám pomohou obnovit energii a vytvořit harmonii ve svém životě.

Šamanismus a spojení s přírodou: Naučte se techniky šamanismu, které vám umožní navázat hlubší spojení s přírodou a posílit vaši intuici. Objevte sílu rituálů a jejich blahodárný vliv na vaši fyzickou i duševní pohodu.

Procházky v přírodě a obnova energie: Strávte více času venku v přírodě, abyste obnovily svou energii a naladily se na pozitivní vibrace přírody. Prozkoumejte lesy, pole a hory a dovolte přírodě, aby vás posilovala.

Sebeuvědomění a sebepéče: Získejte nástroje pro sebeuvědomění a sebepéči, které vám umožní lépe se starat o své fyzické i duševní zdraví. Při tomto kurzu budete mít čas na sebe a budete se moci soustředit na své vlastní potřeby a blaho.

Adéla Krčíková

Proč si zakoupit můj kurz?

Bezpečný prostor

Vnímám drobné detaily a vytvořím prostor,
kde se nebudete za nic stydět.

Komunita žen

Jsem chápavá, naslouchající a tvořivá.
Pluji si v ženství a tuto energii šířím dám.

Skrytý potenciál

Najdu vaši esenci a probudím ji.
Stanete se víc sami sebou.

Kdy a jak kurz probíhá?

Kurz Čarodějka z lesa je interaktivní e-book, ve kterém najdeš spostu cvičení, kouzel, meditací a instruktážních videí. Kdykoliv tě bude něco zajímat, najdeš moji podporu v uzavřené facebookové skupině, která je zaměřená na podporu a sdílení zkušeností mezi námi čarodějkami a šamankami.

Budeš mít přístup ke kompletnímu kurzu, materiálům a podrobným instrukcím, které ti pomohou plně využít každý moment.

Kurz je koncipovaný na 21 dní, výhodou e-booku je, že se můžeš kdykoliv k nějaké lekci vrátit, nebo si jet vlastním tempem. Nestane se tak, že by jsi nestíhala.

Připojte se k magickému a vyživujícímu dobrodružství!

Nechej za sebou každodenní stres a vyčerpání a vstup do světa magie a přírody. Obnov svou energii a najdi vnitřní klid. Tento kurz je vytvořen přímo pro tebe, unavenou pracující ženu, abys měla možnost načerpat novou sílu.

Užij si příležitost, která ti umožní vrátit se k sobě, obnovit svou energii a žít naplňujícím životem.

Kolik to stojí?

1500 Kč

Máte dotazy?

Napište mi zprávu. Ráda vám vše vysvětlím.

Nejdříve mi přišlo jako pěkný protimluv, meridiány a šamani. Vzbudil mou zvědavost 😊 Považuji za důležité nechat si občas prověřit energetické dráhy v těle a ještě když k tomu řeším zdravotní problémy, na které klasická medicína nestačí, dlouho jsem neváhala a Adélku oslovila. Pak přišla pro mě nejtěžší část, vyfotit se. Nezjišťovala žádné další podrobnosti, ze kterých by vyčetla můj zdravotní stav. To na mě působilo důvěryhodně. Co jsem skutečně nečekala, byla přesnost Adélčiny diagnostiky. Játra, pánev a další, nic jí nezůstalo utajeno. A oproti tomu mě zase v některých oblastech uklidnila. Jako bonus jsem dostala i několik návodů na řešení obtíží. Za mě mohu tedy šamanskou diagnostiku s klidným svědomím doporučit jako službu, která člověku skutečně prospěje.
Jitka Kočí

Včelařství Kočí

Kurz Čarodějka z lesa mě moc bavil. 

Líbila se mi videa, všechny instrukce byli srozumitelné a překvapilo mě, jak jednoduché to bylo. Díky tomuto kurzu jsem se dozvěděla spoustu nových informací, hodně mi pomohli meditace (osobně nejvíc ano/ne meditace), taky jsem si pečlivě zapisovala cokoliv, kouzlo či rituál, který mi přišel užitečný.
Nemůžu říct, že se mi něco nelíbilo. Obohatilo mě to jak o zkušenosti a vědomosti tak i o zážitky. Rozhodně mě to v mém kouzlení, ale i v mém duševním rozvoji, posunulo kupředu za což jsem nesmírně vděčná.
S paní Adélou jsem se poprvé seznámila když jsem se o magii sotva dozvěděla a jen ta chvilka, to první setkání s ní, mi dost ujasnilo o co v tomhle vlastně jde, proč mě to tak láká a co od toho já osobně potřebuji. Předtím jsem nevěděla, kam mě tohle setkání zavede, ale nyní jsem za to také moc vděčná.
Musím říct, že Adéla Krčíková je velmi příjemná a laskavá žena jejíž samotná přítomnost snad ozáří jakékoliv místo na které vstoupí, a ke které vzhlížím jako ke svému vzoru. Poradila mi na mé cestě k sebepoznání a díky ní, jejím kouzlům a radám si teď buduju zdravý, láskyplný a silný vztah k sobě samé. Také vím, že kdybych potřebovala kdykoliv pomoct, tak se na ni můžu obrátit a nestydět se, protože mě, a vlastně nikoho, nebude za nic odsuzovat a ráda pomůže jak jen to bude možné.
Jednou bych si přála být jako ona.
Sylvie Jedličková

Studentka Akademie Světlá nad Sázavou

Nedávno jsem měla výklad karet u Adél a přemýšlela jsem, jak bych ho nazvala. Za mě to je určitě „prožitkový výklad karet“. Je to má první zkušenost s pojetím výkladu, jaký má Adél. Nejen, že krásně a trefně popíše situaci, kterou si momentálně řešíte, ale má zařazené i pasáže, kdy se můžete sami naladit na energii dané karty a její poselství, což je moc krásné pojetí a zpestření celého výkladu. 😇
Načerpala jsem plno nových podnětů, kudy ta má cesta vede a lépe se v mé situaci orientuji. 🙂
Moc děkuji. ❤ 😇
Markéta Reichertová

Zasvěcení a harmonizace Reiki