Karetní terapie

Nevíte co dál? Přemýšlíte, s čím začít? Objednejte si karetní terapii. Odhalím, co je podstatou vašeho tápání a vnesu vám do života světlo.

Jak to probíhá?

Tápete v nějaké životní situaci a nevíte si rady? Chcete se na věc podívat z jiného úhlu pohledu? Nechte si ode mě vyložit karty.
Na budoucnost vám nevyložím, umím to, ale klasický výklad z karet dělá každá druhá. Chtěla jsem vykládat trochu jinak a zároveň pracovat s duší, která ke mě přijde.
Terapie začíná Kočičím nebo Dračím tarotem, kdy si ujasníme situaci, dáme věcem pravé jméno a popíšeme si emoce. Najdeme odpověď na otázky. Vytáhnu vám vašeho průvodce a zeptám se, jak na vás tahle karta působí. A pak, děj se vůle Vesmíru. Pokud máme rovnou s tímto průvodcem pracovat, projdeme krátkým cvičením. Pokud ne, dostanete domácí úkol.

Kolik to stojí?

 555 Kč / hodina

Adéla Krčíková
Adéla Krčíková

Jak karetní terapie vznikla

Byla jsem v 6. třídě, když se u nás doma objevily karty Ivy Huttnerové. Přivlastnila jsem si je a klasický výklad, popsaný v malém návodu, 3×3 karty mi šel za chvíli sám. Zapamatovala jsem si významy karet, dokázala jsem je dávat do souvislostí a naučila jsem se vykládat na spolužačkách.
Po letech, na střední škole, jsem si pořídila své první taroty. Byl to malý balíček Rider Waite tarotů. Karty byly z druhé ruky a měla jsem je do roku 2020. Přišel totiž čas, kdy mi tyto kartičky řekly, že už dosloužily a požádaly mě o rituální spálení. Vyslyšela jsem jejich přání a rituálně je spálila pod naší třešní, nechala jsem si jednu kartu – Rytíře pohárů pro štěští v lásce.
Za ty roky ke mě přišlo několik balíčků karet. Zažila jsem spoustu druhů výkladů a lidí, kteří také vykládali. Něco mi v tom ale chybělo. Něco, kde by lidé při výkladu spolupracovali a nedělali jen „Hmm“ nebo u toho kouřili cigaretu. U tohohle přístupu jsem nevěděla, zda-li mě daný člověk vůbec poslouchá, jestli mu to dává co potřebuje.
Dívala jsem se tedy na své karty, na ty nádherné malby a přemýšlela. A pak mě to trklo! Vymysli karetní terapii.
Bylo to v době, kdy jsem blízkému člověku pořídila Thovt Hermetické meditační karty. V malé knížce byla popsána meditační praxe s vytaženou kartou. Vymyslela jsem si vlastní techniku.
V pojmu Karetní terapie se schovává nahlédnutí do života i pod pokličku. Skrývají se tam emoce i nemoce. A skrývá se tam i Meridiánová cesta. V Katerní terapii vám mohu udělat můj vlastní výklad Meridiánová cesta.

Další informace

Kočičí tarot
Je tarotem velmi jemným. Miluji zvířátka, miluji přírodu a hlavně kočičky! Tento tarot jsem dostala darem a velmi si tohoto daru cením. Jsou mou třetí rukou, mou intuicí. Používám je nejčastěji. Na kočičím chování se dá krásně popsat jakákoliv situace a toho využívám abych tazateli popsala jeho situaci a jak z toho ven.
Meridiánová cesta
Mám dva způsoby výkladu:
a) klíčová karta pro každý z 12-ti hlavních drah
b) vybereme jeden meridián, nacítím klíčové body a každý bod popíšeme vytaženou kartou
S kartama dál pracujeme, hledáme kde je na cestě meridiánu blok a jemným masírováním, nebo poklepem ho aktivujeme a znovu skrz karty zkontrolujeme.

Máte dotazy?

Napište mi zprávu. Ráda vám vše vysvětlím.

Nedávno jsem měla výklad karet u Adél a přemýšlela jsem, jak bych ho nazvala. Za mě to je určitě „prožitkový výklad karet“. Je to má první zkušenost s pojetím výkladu, jaký má Adél. Nejen, že krásně a trefně popíše situaci, kterou si momentálně řešíte, ale má zařazené i pasáže, kdy se můžete sami naladit na energii dané karty a její poselství, což je moc krásné pojetí a zpestření celého výkladu. 😇
Načerpala jsem plno nových podnětů, kudy ta má cesta vede a lépe se v mé situaci orientuji. 🙂
Moc děkuji. ❤ 😇
Markéta Reichertová

Zasvěcení a harmonizace Reiki