Proč se v močovém měchýři drží strach? + Karetní terapie

Močový měchýř, podle čínské medicíny, není pouhým fyzickým orgánem, ale i skladem emocí. Strach, který se v něm zadržuje, může mít výrazný dopad na naši pohovu a vylučování. Věříte tomu?

V akupresuře se zaměřujeme na specifické body spojené s močovým měchýřem a ledvinami, abychom uvolnili energetické blokády a pomohli tělu zbavit se strachu. To se nejčastěji projevuje křikem, slzami a další katarzí. Jakmile začne proudit energie volně a nerušeně, zažíváme nejen fyzickou úlevu, ale i emoční osvobození, pocit spadnutí kamene za srdce.

Tento přístup není pouze o léčbě příznaků, ale o hloubkovém porozumění spojení mezi tělem a emocemi. Pokud jste někdy cítili, že váš močový měchýř nese tíhu nevyslovených obav, možná je čas mu dovolit uvolnit se.

Při masáži klíčových akupresurních bodů můžeme dosáhnout nejen fyzické relaxace, ale i emocionálního vyrovnání. Užijte si jedinečný zážitek, který spojuje tradiční čínskou medicínu s moderním přístupem k péči o tělo a mysl.

Nechte své tělo mluvit a poskytněte mu šanci osvobodit se od strachu, který se v něm zadržuje. Vaše cesta k celkovému blahu začíná právě teď, a já jsme tu, abych vám pomohla objevit krásu spojení mezi tělesným a emocionálním uzdravením.

Karetní terapie

V močovém měchýři se drží strach. Pojďme společně naťuknout Váš strach. 💀👻

Vyberte si jeden balíček,

Svíčka 🔥

9 nebe – 8 nebe – 3 ohně Svatba

Bojujete sami se sebou a věříte v lepší zítřky. Nedokážete ale opustit kolotoč do kterého jste se zamotali. Trápí vás noční můry nebo se bojíte vlastních snů? Perete se s tím co máte teď a co nechcete. Opravdu nevidíte cestu jak z toho ven? Žádnou jiskřičku naděje? Pokud máte za sebou mužskou oporu naučte se delegovat. I muži zvládnou to co ženy.

Kamínek ⛰️

Kocour země – kočičí magie – 2 moře Voják

Vaše strachy jsou všelijaké, přichází a odchází. Dá se říct, že s nimi umíte velmi dobře pracovat. Máte za sebou silnou osobu, která vám stojí po boku. Pomůže vám v nesnázích, máte vyšší vedení. Pokud se objeví nějaký strach, víte že jste milovaní. Máte v životě štěstí.

Drak 🐉

Vznášející se kočka – 5 ohně – kočka Mrzutost

Bojíte se uvolnit a být sami sebou, malým bláznem upro všeho dění. Vaše svaly jsou stažené, napjaté a čekáte na akci/boj. Naučit se uvolnit může být složité, začněte postupně, třeba jen uvolněním obličeje. Můžete poprosit pět živlů o pomoc

„volám vodu plnou klidu, volám oheň plný žáru, volám zemi uzemni mě hned, volám vzduch do nebes leť. Duchu ty se uvolni, v mém těle správně ukotvi! Tak se staň.“