O mně

Ráda se řídím hláškou z krásné české pohádky: „Drahé rady jsou vzácné milý princi.“ 

Můj příběh

Jako dítě jsem hodně trpěla na záněty „močáku“, každou chvíli jsem byla nemocná a docela často jsem měla něco zlomeného nebo naštípnutého. Nebyla jsem zrovna sportovní typ. Běhala jsem pomalu a sportovní výkon byl pro mě tak trochu utrpení. Jak tomu, ale dřív na školách bylo, na výkony se prostě tlačilo a nikdo nehleděl na dětská nadání. Ve škole mě bavila výtvarka, přírodověda a informatika. Na střední jsem si potom oblíbila psychologii. Jazyky mě začaly bavit až později. Pořádně mluvit a nestydět se jsem se naučila až po roce pobytu ve Velké Británii, kam jsem odjela se „srovnat“. Potřebovala jsem to.

Na střední jsem se totiž chytla špatné party. O svém dětství jsem se rozmluvila v odhalovacím videu O dětství a pubertě s trochou tajemna. Trvalo mi několik let, než jsem se doma svěřila.

To, že jsem o tom začala mluvit mi otevřelo cestu. Cestu z temnoty, kdy jsem se naučila o bylinkách a poznala Mohendžodáro, jak funguje psychosomatika a homeopatie. Dost jsem díky tomu poznala své tělo a svou rodinu, své kořeny, předky. Zjistila jsem, že i přesto, že tyto obtíže máme v rodině částečně dědičné, získala jsem klíč k léčbě.

Ne-moc

Začala mi velká rekonstrukce života, spousta aha momentů i katarzí.

Dneska už vnímám, že každá nemoc, každý náznak ne-moci je pro mě alarmující, že je něco špatně. A já tenhle alarm ignorovala spoustu let. Nevnímala jsem, že nepochopení a vzdalování mezi mnou a mámou, mi nejen že způsobovalo varovné záněty, ale oslabovalo i meridiány. Bohužel mi to v té době nedocházelo. Pár let na to jsem narazila na Markétku, moji Mohendžodáro deví.

První setkání s Markétkou jen tak nezapomenu. Vysvětlila mi spoustu věcí, které jsem nechápala. Třeba proč jsem tak unavená a dala mi základ k vnitřní péči pro samu sebe. Naučila mě, jak přijmout své tělo skrze „magické“ zrcadlo. Namíchala mi můj první energetický olejíček a přivedla mě k rituálu Mohendžodáro. A pak, na jedné seanci, jsem dostala nápad abych napsala e-book Jak porozumět močovému měchýři. Z tohoto e-booku vznik transformační program Harmonizuj svůj močový měchýř. Zjistila jsem totiž, že e-book není to, co chci lidem předat.

Proč spolupracovat se mnou?

Jsem empatická

Vnímám drobné detaily, které mi odhalí věci, které byste o sobě nikdy neřekli. Přede mnou nemusíte mluvit.

Umím naslouchat

Často stačí jen daného člověka vyslechnout. Nabídnu vám otevřené srdce. Nesoudím, jen naslouchám.

Pulzní diagnostika

Pokud se setkáme off-line, všechny informace z vašeho těla si ověřím skrz pulz. Tělo nikdy nelže.

Videa, která jsem natočila

Další videa

Občas články nestačí. Pokud budeme chtít rozproudit lymfu, těžko vám to popíšu v článku. Je lepší vám to ukázat.

Medicínské houby české země

Přes zimu můžeme v lese sbírat léčivé houby.

Sebral mi část duše! | Šamanismus

Občas se mi stane něco velmi netradičního 🙂

Nejdůležitější orgán v tradiční čínské medicíně? Slezina!

Poslechněte si důležité informace o tomto malém a přehlíženém orgánu.

Co řekli o spolupráci se mnou?

Nedávno jsem měla sezení s Adélou. Její energie je něžná a jemná, pohlazení pro mojí aktivní duši a energii.
O meridiánech jsem nic nevěděla a doteď nevím přesně jak je vnímat. Adéla se mnou mluvila příjemně, meditačně a uklidňovala mojí chaotickou mysl, potřebuji zpomalit a starat se taky o SEBE, byl vzkaz za hodinku a já chtěla jenom být a splynout s vesmírem a sama se sebou.
Vždy dostanu velké facky a uvědomění, když nepečuji sama o sebe.
Sezení s Adélou bylo meditační a uklidňující, doopravdy doporučuji😍🧚‍♀️🧜‍♀️
Klaudia Rákóczi Vidunová

Bohyně duší, Access Bar

Adél znám nějakou dobu a nemůžu si vynachválit její služby. Jako člověk je velmi empatická a dokáže se na vás napojit, vcítit a tak rozpoznat nepoznané. Mohu ji jedině doporučit.

Martin Kolář

Středoškolský učitel matematiky, mkolar.cz

Adélka Krčíková je báječná a velmi hluboká bytost, absolvovala jsem u ní léčení jednoho hlubokého traumatu a byla to velmi účinná terapie.
Adélka mě laskavě a pevně provedla celým tématem a byla mi po celou dobu oporou, i když to bylo velmi náročné, nepocítila jsem vedle ní ani strach, ani nejistotu, ani pochybnost, zda to zvládnu.
Stejně tak mi pomohla i s dcerkou.
Z celého❤️ mohu Adélku jen a jen doporučit.
DĚKUJI, S HLUBOKOU VDĚČNOSTÍ🙏😇❤️
Andrea Jandová

Transformační umělkyně a čarodějka ladění, Calupea Kornei