Jak jsem si užila pobyt ve včelím domku U Jasmínu

Když jsem se vracela z dalšího setkání Mohendžodáro v Lažánkách, vzala jsem to přes nedaleký Vlkov a navštívila Včelařství Kočí. Mají na malebné zahrádce relaxační domeček, postavený u včelích úlů. A aby to nebylo málo, relaxační pelíšek je na velkém úlu a pod sebou krásně cítíte bzučení včel. Naproti je větší úl, fungující jako stolek, na kterém se harmonizuje voda.

Měla jsem dohodnuté 2 hodinky relaxace. Včelí bzučení mě příjemně hřálo do ledvin, měla jsem nutkání pořád pít a pak jsem dostala nápad!

Začala jsem si postupně podle DNA kódu prodýchávat čakry. Hluboce a ústy. Celý domeček voněl příjemně medem a já se prodýchala do uvolněného stavu vědomí. Když jsem měla čakry hotové, cítila jsem příjemné prohřátí těla. Přesunula jsem se vědomím do říše meridiánů a začala si od malíčku prodýchávat energetickou dráhu ledvin. Přece jenom, příjemné teplo, které šlo do ledvin jsem v domečku cítila nejvíc. Posouvala jsem se bod po bodu po noze a dýchala vosí vzduch. Občas jsem cítila lehké píchnutí, jako kdyby mi do některých bodů včeličky poslaly jejich jed. Alergická nejsem. Skutečné bodnutí mi stačí jen zchladit. Do domečku se samozřejmě včely nedostanou. To, co jsem cítila, byla jen informace od společenstva a aktivace bodů.

Pak jsem se přesunula na meridián močového měchýře. Začala jsem na hlavě a uslyšela jsem vosu, jak kdyby mi kroužila nad hlavou. Něco mi harmonizovala. Lehce jsem si projela i tento meridián.

Otočila jsem se na břicho a aktivovala jsem si dechem střeva. Cítila jsem, jak se uvolňují a prohřívají. Celá tato aktivace a harmonizace mi vyšla na celé dvě hodinky.

Z domečku jsem odcházela spokojená, prohřátá a po náročném týdnu v Lažánkách odpočatá. Za měsíc se do domečku chystám znova.

Pobyt u Kočích určitě doporučuji, je to příjemné místo, kde si zároveň můžete nakoupit produkty z vosku nebo slaďoučký med.

Zdroj fotek: http://farmakoci.cz/