Energetický audit

Ať už se vám nedaří v podnikání nebo osobním životě. Je možné, že jde jen o nějaké staré přesvědčení nebo špatně zvolenou strategii. V rámci energetického auditu vám načtu dary duše a budeme s nimi pracovat.

Načítání a zhodnocení

Vidím kolem vaší hlavy cesty, jsou to myšlenkové mapy. To co vidím, je o čem uvažujete, co vás potkalo a co byste chtěli. Je tato cesta otevřená a vede dál? Podívám se.

Kolem těla se postupně otevírají portály, jsou podobné myšlenkovým kanálům kolem hlavy. Těmito portály k nám přichází různé bytosti a inspirace.

Nechte si skrze ně načíst dary duše. Co vám jaká bytost přišla říct? Dary duše načítám po šamansku. Zavolám si vaše zvíře síly (totemové zvíře) a zeptám se ho na vaši esenci a na dary, kvůli čemu jste sem na tenhle svět přišli? 

Kromě darů duše načtu a předám vám takový polotovar toho vašeho produktu, který vydělá.

Jak to probíhá?

Prvně načtu vaše dary duše, polotovar produktu a všechno vám sepíšu. Zavoláme si skrz Google Meet nebo Messenger. Nacítím si vás a vaše kanály a portály při prvním sezení načtu a odhalím. Popovídáme si o vás a o tom vašem polotovaru a jak s ním zacházet.

Co dál? Na základě tohoto vstupního načtení postupuji při auditu. Zhodnotím akční kroky, nastavené myšlenky a strategie. A pak si o tom popovídáme, nastavíme nový životní, nebo podnikatelský, plán.

Adéla Krčíková

Jedno sezení

Zajímá vás jenom co načtu a se zbytkem si chcete poradit sami? 

To není problém, objednejte si úvodní konzultaci.

Před sezením vám načtu dary duše a polotovar produktu. Během sezení pak načtu aktuální kanály a portály kolem vašeho těla. Popovídáme si o tom, co aktuálně má smysl a co ne. Pokud narazíme na nějakou blokádu bez které se dál nepohneme, je možné na ní zapracovat pokud nám zbyde trochu času.

Jedno sezení je možné si zakoupit opakovaně. Pokud si zakoupíte druhé sezení třeba po měsíci, volně navážeme tam, kde jsme skončily. 

Kolik to stojí?

2800 Kč za úvodní sezení v délce do 1,5 hodin.

Jakékoliv další sezení stojí 2200 Kč.

Balíček 6 sezení

Kompletní služba. Při prvním sezení získáte své dary duše a polotovar. Probereme si vaše podnikání nebo život.

Druhé sezení je zaměřené na akční kroky a nastavení šťastného života nebo spokojeného a prosperujícího podnikání.

Další sezení jsou vyhrazené pro odhalené bloky k rozproudění energie, sdílení posunů a k odstranění záseků. Tyto sezení odpovídají běžné konzultaci. Najdeme akupresurní body, která harmonizují vaše podnikání nebo život. Věřili byste, že máte na těle takhle důležité body?

Kolik to stojí?

13 333 Kč protože trojka je symbolem duchovních rádců a spojenců.

Adéla Krčíková
Adéla Krčíková

Roční členství

S touto službou budete u mě VIP člen, budu vás řešit přednostně a můžete mi kdykoliv napsat. Pokud ovšem budete respektovat můj spánkový režim. 😁 

Konzultaci můžeme mít třeba každý měsíc. Budete mít ode mě plnou podporu a služby, které nabízím. Nákupem získáte exkluzivní přístup ke všem mým digiproduktům, službám a znalostem.

Kolik to stojí?

66 000 Kč za rok

Proč nakoupit u mě?

Mám letité zkušenosti v marketingu

Kromě energie vám mohu v rámci auditu navrhnout vhodná klíčová slova a nastavit marketingový plán na rok. Včetně článků na blog pro lepší dohledatelnost na Google, Seznamu, YouTube… Zkrátka zlepšíme vaše SEO. 🙂 

Ovládám WordPress a jiné nástroje

Nejde vám něco upravit na webu? Dejte mi přístup a pomohu vám. Už jako dítě jsem trávila hodně času u počítače a objevovala jsem nové možnosti tohoto chytrého stroje. Nejsem běžný uživatel, jsem tvůrce.

Energie ruku v ruce s technikálií

Něco vám nejde? Záleží jestli to chcete změnit nebo obejít. Nacítím si, co pro vás má smysl. Všechno půjde v harmonii a s ohledem na vaše potřeby, nebudu vás do ničeho tlačit, jen poradím.

Energetický audit vám přinese:

  • beze strachu odpovědět „Ne“ v situaci, kdy se bojíte reakce druhých,
  • otevřít se vnímání vlastního těla a emocí, dovolíte si prožít každou emoci beze strachu a následků nebo vyhoření,
  • vyřvat ze sebe všechny frustrace,
  • cítit se svobodně a plnohodnotně nejen v podnikání, ale i v životě,
  • osvobodit mysl od přetížení, přepracování a nadměrného stresu,
  • zbavit se strachu ze samoty, neschopnosti nebo se vymanit ze začarovaného kruhu,
  • znovuobjevit vztah k mužům, rodičům, sobě samé i práci,
  • naučit se vyjadřovat skrz slova, gesta, tváře, on-line i off-line…

Dovolte si posunout se. Dovolte si vzlétnout a plynout. Jsem šamanka vody, naučím vás plynout jako voda.

Objednávka

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Co řekli o spolupráci se mnou?

Nedávno jsem měla sezení s Adélou. Její energie je něžná a jemná, pohlazení pro mojí aktivní duši a energii.
O meridiánech jsem nic nevěděla a doteď nevím přesně jak je vnímat. Adéla se mnou mluvila příjemně, meditačně a uklidňovala mojí chaotickou mysl, potřebuji zpomalit a starat se taky o SEBE, byl vzkaz za hodinku a já chtěla jenom být a splynout s vesmírem a sama se sebou.
Vždy dostanu velké facky a uvědomění, když nepečuji sama o sebe.
Sezení s Adélou bylo meditační a uklidňující, doopravdy doporučuji😍🧚‍♀️🧜‍♀️
Klaudia Rákóczi Vidunová

Bohyně duší, Access Bar

Adél znám nějakou dobu a nemůžu si vynachválit její služby. Jako člověk je velmi empatická a dokáže se na vás napojit, vcítit a tak rozpoznat nepoznané. Mohu ji jedině doporučit.

Martin Kolář

Středoškolský učitel matematiky, mkolar.cz

Adélka Krčíková je báječná a velmi hluboká bytost, absolvovala jsem u ní léčení jednoho hlubokého traumatu a byla to velmi účinná terapie.
Adélka mě laskavě a pevně provedla celým tématem a byla mi po celou dobu oporou, i když to bylo velmi náročné, nepocítila jsem vedle ní ani strach, ani nejistotu, ani pochybnost, zda to zvládnu.
Stejně tak mi pomohla i s dcerkou.
Z celého❤️ mohu Adélku jen a jen doporučit.
DĚKUJI, S HLUBOKOU VDĚČNOSTÍ🙏😇❤️
Andrea Jandová

Transformační umělkyně a čarodějka ladění, Calupea Kornei